CheryClub Odessa

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » CheryClub Odessa » Автотреп обо всем и не о чем » Вибір мурашиної ферми!


Вибір мурашиної ферми!

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Підкажіть у кого дома є мурашина ферма? Як ви за нею доглядаєте, де купували? У мене чомусь, через місяць, почали помирати мурашки, із 100 мурашок, зараз залишилось 20 штук.  В чому може бути причина?

0

2

Ну, скажімо, ні з того ні з сього колонія в 80 голів не могла просто взяти і загнутися. Десь Ви зробили щось не так. А досвід б дійсно не завадив. Почитайте статті на цю тему, як доглядати  і т.д.

0

3

Каскка написал(а):

Ну, скажімо, ні з того ні з сього колонія в 80 голів не могла просто взяти і загнутися. Десь Ви зробили щось не так. А досвід б дійсно не завадив. Почитайте статті на цю тему, як доглядати  і т.д.

Таке буває, не хвилюйтесь. Всі ми, коли-небудь помремо. Купіть просто другу колонію, якщо так хочеться. Тут люди тримають, часом, більше 10 колоній різних мурашок. Що вам заважає?

0

4

CoZDaTeL написал(а):

Таке буває, не хвилюйтесь. Всі ми, коли-небудь помремо. Купіть просто другу колонію, якщо так хочеться. Тут люди тримають, часом, більше 10 колоній різних мурашок. Що вам заважає?

Я б так вчинив: Колонію в 20 голів без матки я б переселив в пробірку-інкубатор з маленькою ареною. Піклуватися про вимираю колонії психологічно так буде легше. А формікарій можна помити і готуватися до заселення нової колонії.
А поки вона буде досягати розмірів, придатних для заселення, почитати статті, про те, як вибрати мурашину ферму https://journal.rozetka.com.ua/ua/yak-v … i-fermoyu/ проаналізувати помилки і завести кормових комах типу жука-знахаря. Це найправильніший варіант.
https://skr.sh/i/150221/xQddHweU.jpg

0

5

Очень интересно, на самом деле.

0

6

Мой ребенок тоже когда-то хотел, потом передумал. Может ,себе купить? А в уходе такая ферма сложная?

0


Вы здесь » CheryClub Odessa » Автотреп обо всем и не о чем » Вибір мурашиної ферми!


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz